O NÁS

Dobrý den,

dovoluji si Vás jménem všech mých kolegů ubezpečit , že tuto práci milujeme a snažíme se ji dělat co nejlépe a veškerou naši snahu směřovat pouze k jednomu cíli kterým je Vaše jednoznačná spokojenost.

Obchodem s diamanty a hlavně zakázkovou výrobou diamantových šperků se se s maximálním nasazením zabýváme již od roku 1988. Za tuto dobu jsme zhotovili a zrealizovali mnoho šperků vyrobených na zakázku a to nejen prsteny, náušnice a závěsy na krk ale například i přívěšky na mobilní telefony, obojky pro psy a třeba i přívěšky na klíče od auta a to vše s použitím diamantů a drahých kovů.

Navštívíte-li naši galerii zrealizovaných zakázek uvidíte, že dokážeme vyrobit opravdu skoro vše a to o například i kopie starožitných šperků.

Snažíme se zhmotňovat Vaše představy i sny a pro toto uděláme opravdu maximum o čemž si Vás dovolíme přesvědčit jestli, že nám sdělíte Vaší představu o možné podobě Vašeho vysněného šperku.

Všechny naše diamanty a drahé kameny prodáváme s mezinárodními certifikáty, které jsou zárukou nejen jejich hodnoty, ale samozřejmě i původu. Pouze ta nejlepší kvalita našich diamantů, smaragdů , rubínů, safírů i ostatních drahých kamenů Vám zaručí Vaší spokojenost a stejně tak trvalou ( stoupající) hodnotu Vašich šperků.

Nespokojte se s kompromisy, ale chtějte vždy to nejlepší.

Upřednostňujeme osobní jednání a naším krédem je : „ férový přístup a perfektní kvalita“

Děkujeme Vám za přečtení této úvodní stránky budete-li nás chtít kontaktovat učiňte tak prosím neprodleně přes uvedené kontakty.

S přáním hezkého dne
Váš team MAGICDIAMONDS

FACEBOOK

Přejít na facebook

RYCHLÁ ZPRÁVA

*Jméno a příjmení:

*Email:

Telefon:

*Text zprávy:

* Povinná pole